Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mélynyomót ajánlotok...

Milyen mélynyomót ajánlotok egy 100w 8ohm házimozi erősítőhöz?

Figyelt kérdés

Aktív subládához lenne a mélynyomó

Én erre gondoltam [link]


2010. aug. 30. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87db kevés. érzékenyebbet válassz ha már sok rms-ed nincs
2010. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál érzékenyebet ajánlani?És kösz a választ
2010. aug. 31. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

én inkább azt javasolnám hogy két darab 4 ohmos szubot vegyél és azt tudnád 8 ohmra kötni. haveromnak pl sal kevlár volt az első mélye és aztmondja nagyon jó. eléggé érzékeny 90DB vagy afeletti érzékenysége van neki és megfelelö hangolású ládában szép mélyre le tud menni.

ő egy solid ms20 autos erösitövel hajtotta.


[link]


olvasd el a leirást olvashatod hogy 90DB az érzékenysége, 80rms-t bir. 2 darab birna 160 rms-t az már böven elég. tudod hogy kell bekötni 8 ohmra kettőt?


ha mindenképp csak egyet akarsz arra nemigazán tudok megoldást mert 8 ohmos mélyeket nemigazán gyártanak normálisat.

2010. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. szept. 2. 20:28
 5/5 A kérdező kommentje:
irtam uzit
2010. szept. 2. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!