Billentyűzeteket amiknek hasonló hangjuk van?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy elég fura kérdés, de mostanában elég sok billentyűzetes videót néztem és nagyon megtetszett ez a hang. Ismertek olyan billentyűzeteket amiknek nagyjából ilyen hangjuk van és elérhetők magyar oldalakon? (lehet angol oldal is, de csak olyan amiben nagyon bíztok) https://www.youtube.com/watch?v=vPNv5d-e4gQ&ab_channel=Keebi

2021. aug. 31. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Egy hónapja vettem, szuper billentyűzet. A hangja pont ilyen.

[link]

2021. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek "EGYEDI" billentyűzetek.


Switch: FEKER milky green.


MOD: Foam-Hab.----> Habot tesznek a keycap ok alá hogy halkabb legyen.


Szóval ha ilyen hangot akarsz akkor magandak tegyél össze egyet.


Ha venni akarsz akkor vagy nem találsz ilyet, vagy horror áron ami majdnem egy használt autó ára.


NAGYON FONTOS HOGY NE KEVERD A PANTONE GREEN SWITCH-EL.


Ez az ami neked kell-> [link]

2021. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

#1 Ez Cherry mx Blue switch es.


Ez rohadt hangos és közel sincs olyan hangja.


Nekem is blue switch-es a billentyűzetem és egyáltalán nem olyan.

2021. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

#1 a kérdesben szereplő linket nyisd már meg, és nézd meg a videó leírását.


Oda van horva hogy "Switches: Swapped with lubed & filmed Feker Milk Green switches"

2021. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as

Relatív, hogy kinek mi a hangos. Én kifejezetten szeretem, mert jó ritmust ad a gépelésnek. Olyan irógép-feelingje van.


Azt meg csak most nézem, hogy a videóban egy ugyanolyan billentyűzet van, csak módosítva, amilyent én linkeltem. :-D

2021. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es

Biztos igazad van.

Nem olvastam el a leírást, csak belenéztem a videóba, és egyből ismerős lett a kattogás.

Egyébként a billentyűzethez küldtek két másik kapcsolót, hogy azzal is ki lehessen próbálni. Én nem sok külünbséget tapasztaltam.

2021. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!