A Sony meddig akarja még folytatni a számozott PlayStation-ok gyártását?

Figyelt kérdés

Lesz PlayStation 12 is?


Miért nem engedik el a PlayStation nevet?


2021. aug. 21. 08:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

"Sony [...] forradalmi újítása nem volt."

Látszik mennyire tájékozatlan vagy - már megint! A stílusodból felismerlek, te szoktál rendszeresen ilyen béna kérdéseket kiírni aztán vitába szálsz mindenkivel és mindennel. :D


A PS-ek legalább sorban vannak számozba, a 4 jobb mint a 3, ezt mindenki tudja.

Ezzel szemben az xboxoknál senki nem tudja melyik mi után jön.... series 360 x one s ...

Konzol boltom lenne én azt venném fel aki elmondja az xboxok sorrendjét! :D


A sonyról meg szállj le. Nélkülül nem tudnál filmet nézni...

2021. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, a Resi 4 nem jött ki boxra, de azok a játékok, amik mindkettőre kijöttek, szebbek voltak boxon. De ember, youtubeot tudod használni? Nézz meg pár összehasonlótó videót, aztán utána magyarázd a baromságot. Vagy mondjam akkor, hogy a Forza Horizon szebb xboxon, mint nintendo switchen? Vagy a God of War ami csak psre jött ki? Azokat a játékokat hasonlítsd már össze amik mindkettőre kijöttek... De ezen is látszik, hogy csak trollkodsz. Nem is érdemes etetni inkább. Super Mario Galaxy meg jó volt, de azon kívül volt még egy Zelda meg mario kart, és aki ezeket kitolta, azoknam maradtak a casual szarok, meg a japán pudvák, míg xboxra psre marha sok zsír játék jött, amik ki is néztek valahogy. Pont a Nintendo nem tud fejlödni, igenis számít a grafika, a Sony a cd, dvd, majd blu-ray lejátszóval, a microsoft pedig az online rendszerével szerintem elég sokat hozzátettek a játékiparhoz. Ott volt egyébként a kinect a boxnak, a sonynak meg a move, hogyha mindenáron hadonászós balfaxkodásra vágyott valaki.
2021. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11


Nem szoktam ebbe a rovatba írni, szóval összeskeversz valakivel. Most írok ebbe talán először, szóval itt nem találkozhattál velem. De egyébként sem igazán szokásom trollkodni.


---------------


"Hát, a Resi 4 nem jött ki boxra, de azok a játékok, amik mindkettőre kijöttek, szebbek voltak boxon."


A Resident Evil 4 már GameCube-on sem volt olyan szép, mint az első rész Remake-je. Viszont abból a konzolgenerációból a PS2, a Dreamcast, az Xbox és a GameCube közül szerintem egyértelműen a GameCube volt a legjobb.


Írd be a YouTube-on: Resident Evil Remake GameCube.


Abban a korban semmilyen konzolon nem volt olyan grafika.

2021. aug. 21. 14:47
 14/17 A kérdező kommentje:

"Pont a Nintendo nem tud fejlödni, igenis számít a grafika, a Sony a cd, dvd, majd blu-ray lejátszóval, a microsoft pedig az online rendszerével szerintem elég sokat hozzátettek a játékiparhoz. Ott volt egyébként a kinect a boxnak, a sonynak meg a move, hogyha mindenáron hadonászós balfaxkodásra vágyott valaki."


----------


A PS1-nél a CD-re váltás valóban előrelépés volt, de a vezetéknélküli kontrollert a Nintendo találta fel. A move és a kinect már csak másolta azt.


Ebből fakadóan a Sony szerintem a PS1-el alkotott nagyot, az összes többi konzolja bár hozzá volt igazítva a modern korhoz, nem nevezhető forradalminak.


Amúgy vettem egy PlayStation classic-ot, ami a PS1 kicsinyített verziója. De nem lett népszerű. Nekem mindenesetre bejön, bár nem tökéletes.

2021. aug. 21. 14:54
 15/17 A kérdező kommentje:
De amiket írok, az szubjektív vélemény, ha valaki máshogy gondolja, engem nem zavar.
2021. aug. 21. 14:58
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott a PlayStation Portable (psp), és a Vita is 🤫
2021. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, és konkrétan mégis mi bajod a "PlayStation" -megnevezéssel??? Egy név sosem avul el, legfeljebb csak a termék, ami viseli, na de ha a gyártók viszik tovább egyre modernebb technikával, akkor tovább él!

Például még az autógyártók is dettó ugyanezt csinálják: Ford Mustang 1964 óta létezik, Honda Civic 1973 óta, VW Golf 1974 óta, és mindig megújulva megszakítás nélkül ugyanazzal a névvel gyártják őket jelenleg is!

Telefonok: Samsung Galaxy, Sony Xperia - a jólismert névben mindenki megbízik, mintsem egy totál újban, amit akár egy újfajta kísérletezésnek is vélhetnek a fogyasztók, és sokan nem szívesen kockáztatnak a bizonytalannal!

Egy jól bevállt, megszokott nevet mégis miért változtassanak meg? Így legalább tovább lehet követni, hogy éppen hol tartanak, hányadik generációnál, ahelyett, hogy egy totál új névvel sokakat megzavarnának a generációs követésben! Szerencsére kevesebben vagytok, akik szerint új generációnak mindenképp új név is kell, hiába ugyanaz a szériás "cucc" !

2021. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!