Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv a kérdésem a következő...

Üdv a kérdésem a következő lenne, ezért az Xbox-ért mennyit adnátok? Mert ajánlottak egyet csak nem vagyok jártas milyen áron is mozognak ezek használtan.

Figyelt kérdés

Eladó egy megkímélt, alig használt Xbox 360 arcade minden tartozékával! Dobozában!

Tartozékok:

1db. vezeték nélküli joy

1db. vezetékes joy

2db. ceruzaelem

1db. AV kábel

1db. HDmi kábel

1db. 256Mb memóriakártya

1db. 150W táp

1db. tápkábel

Leírás

Doboz


+Adok hozzá 3 eredeti játékot.(Call of Duty 4 Modern Warfare, Need for Speed UNDERCOVER, Grand theft auto IV) A gépen Flash van minden játékot visz, adok még pluszba írott játékokat is (Fifa 10, Just Cause 2, Sonic And Sega All Stars Racing, Madagascar kartz, Halo 3, Tekken 6, Gears of War 2, Brutal Legend, Need for speed SHIFT, The Saboteur, Dead to Rights 3, Fable 2, )


2010. aug. 29. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy fillért sem.

Nem vennék tört gépet.

2010. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30,000 Ft-ot.Mert használt.Nemrég vettem én is Elite verziót,flasheltetett ,15 eredeti és 10 irott játékkal 40,000 Ft-ért.
2010. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah,használt gépeket 30 KFt körül árulják.
2010. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
arcade-ot lehet kapni 45ért is. használt, flashelt de viszont adnak 3 eredeti játékot, amivel ugyan kitörölheted a segged mivel flashelt, annyit ér az eredeti is rajta mint a másolt. szerintem 25-30
2010. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha még megvan akkor érdeklődnék iránta úgy 40000Ft körül ha jasperes. ha nem akkor van rajta hűtésmodding? ha azse akkor 25-30k körül.
2010. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!