Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most akkor mekkora a DigiTV...

Most akkor mekkora a DigiTV net sávszélessége?

Figyelt kérdés
StartNET csomagunk lesz, ami ugye 20/10 megabit, de garantált sávszélességnek meg 4/2-t írnak. Valakinek tapasztalat?
2010. aug. 29. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy éve a 30 megásra fizettem elő, eddig 29-30 megával jött le, most már 40-el.
2010. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az királyos :)
2010. aug. 29. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen 30 Mb/sec-es netért mennyit kell fizetni, havonta?
2010. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 natuman válasza:
Heló, a UPC-nél dolgozok alvállalkozóként, internetet szoktam kötni nekik a 29-es körzetben Pest megyében. volt atvaly egy hónap amikor egy hullámban sorba a digiTV-s net után kötöttünk, azt mondták hogy 40 Mb/sec-re fizettek elő, és csoda volt ha 8-10 mb-et küldött, szóval ha a környékemen élsz akkor irány a UPC (ez nem reklám, mondtam alvállalkozó vagyok, szóval semmi közöm hozzájuk, csak a saját érdekedben)
2010. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi előző, de szerencsére Szegeden vagyok ;)
2010. aug. 30. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ nem reklám.

Menj már a UPC-vel a nemtom hova.


Én is hallottam már olyat, hogy valakinek szar a digi, de ez nagyon ritka.

Akiket személyesen ismerek és nekem is (amikor még digim volt, azóta elköltöztem és itt nincs :() mindig top sebességen jött.


Garantált sávszélesség az csak annyit jelent, hogy ha annál gyorsabban működik akkor le se szarnak, de nem azt kell nézni.


Digit szerintem életedbe ne váltsd le, jobbat nem találsz magyarországon.


Amúgy aki kérdezti, hogy mennyi a diginél a net, a 20/10 Mbit-es net 2500, 30/20-as 3500, 80/25-ös 4500.


Néha meg vannak ilyen akciók, hogy tv+telefon+net összesen 3000 asszem fél éven keresztül.

2010. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!