Létezik Budapesten olyan üzlet, ahol vásárlás előtt ki lehet próbálni egy Bluetooth fülhallgatót?

Figyelt kérdés

Másodszor futok bele abba, hogy netről rendelek Bluetooth fülhallgatót, és mindkétszer nagyon silány minőségűt kaptam. Elsőre meg oké, egy 4000 Ft-os darab volt, ment is a kukába.

De a második egy JBL márkájú amivel eddig nagyon megvoltam elégedve (az Emaggal is), de amit most kaptam az 12 000 forintér egy vicc. Doboz hangon szól semmi mély, hangereje alig van, még rosszabb is mint a 4000 Ft-os. Képeket mellékeltem róla.

Van olyan bolt ahol vásárlás előtt ki lehet próbálni?


[link]



2021. júl. 14. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Higiéniai termék, szerinted mennyire egészséges, ha napi több ember fülébe jár?
2021. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira egészséges, mint a rühes-bolhás-gombás emberek után ruhát próbálni: semennyire. Márpedig az mindennapos.

Nézz külföldi oldalakon véleményeket, pl amazonon ugyanazokat a termékeket árulják és jó esetben lesz több ezer értékelés is.

[link]

2021. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy az első üzenet mindjárt egy kioktató jellegü fotelkomment lesz :)

Így van egyeske, ruhát próbálunk, benzikúton pisztolyt fogdosunk egymás után, a nyilvánosban a hugyos kilincset fogva megyünk be, és akkor hadd ne soroljam….

Kettes köszi a linket, átnézem! 👍

2021. júl. 14. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Evernet.

Palota,busszal beller imre utcánál szállsz. Nekem ott,bár simát,de megengedték a próbát.

2021. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi utána nézek! 👍
2021. júl. 15. 16:20
 6/6 A kérdező kommentje:

Végülis ilyet vettem és nagyon meg vagyok elégeve. Köszi a válaszokat. :)


[link]

2021. júl. 27. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!