Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » KB mennyibe kerül egy monitor...

KB mennyibe kerül egy monitor meg javítása? Tovább lent

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre hogy a monitorom eléggé el színeződött és én arra tippelek, hogy elromlott az a cső ami a piros színt agya mert a piros szín helyett fekete szín van.
2010. aug. 26. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a monitort nem tom, de nekem azt az atomreaktoros TV-t 10.000-ért akarta egy nyomorult szerelő megcsinálni, kiröhögtem! Amúgy ha a régi képcsöves monitorról beszélsz (gondolom) és nem ad színt akkor a képcső meghalt, onnantól kezdve az idő kérdése mikor megy tönkre rendesen. Az új monitor lesz hamarosan!
2010. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A monitor csatlakozóját és a kábelét mozgasd meg, ha nem éritkezik rendesen, akkor is csinál ilyet.

Amúgy a monitor katódja nem romkik el egyik napról a másikra, ez hoszabb folyamat. Más gondja lehet, esetleg tranzisztor hiba a piros katódnál.

Otthon csak a kontakthibákat tudod elhárítani, legalább próbáld meg.

2010. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!