Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo Switch Lite-ba jók a...

Nintendo Switch Lite-ba jók a sima Nindento Switch játékok?

Figyelt kérdés

Van külömbség?

Mert hiába írom kölön, hogy Nintendo Switch Lite játékok mindenhol simán azt írja Nindendo Switch játékok és félek kicsit nehogy ne legyen bele jó bármit is rendelnék.

Még nem vettem meg a switchet de tervezem és előtte kicsit tudakozódok mert nekem a switch világa még nagyon új.

Itt néztem sok játékot amiket szívesen megvennék.

[link]



2021. jún. 19. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ugyan az
2021. jún. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisipoke ***** válasza:
100%

Igen. Gyakorlatilag a Switch Lite csak egy Switch, aminek hiányzik pár funkciója, elsősorban a TV-re kapcsolhatóság.

Van persze így pár játék, ami direkt úgy van kitalálva, hogy TV-n lehessen játszani, ami így nem túl játszható, mint a Super Mario Party vagy a Ring Fit Adventure, de tudtommal azok is játszhatóak, ha hozzápárosítasz külön kontrollereket, csak kényelmetlen lesz. Viszont a Nintendo Labo játékok egyáltalán nem játszhatóak rajta.

2021. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Switch Lite is egy Switch. Ez ugyanannak a platformnak két külön kialakítású modellje. Persze hogy működik
2021. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!