Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Spar pontgyűjtő akcióban...

A Spar pontgyűjtő akcióban kapható JBL termékek eredetiek?

Figyelt kérdés
Minden elköltött ezer Ft után jár 1 pont, és 20 pont + 42.990 Ft a JBL Charge 5, ami így nagyon vonzó ajánlat, de nem szeretnék hamisítványt (fake) venni!
2021. máj. 27. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Eredeti de lebutított verziók, direkt a sparnak gyártják erre a célra.
2021. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem, a Spar hamisítványokat árul, általában a kínai piacon szerzik be őket nagy tételben.
2021. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, eredetiek.
2021. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
De Mediába eddig es ennyi volt kb. akciókor nem?
2021. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
60k-s jbl, eredeti a sparos is.
2021. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Max. 50 ezret szánnék bluetooth hangszóróra, és ennyiért eddig a Charge 4-et találtam a legjobbnak! A Charge 5 idei új modell, és eddig még sehol nem láttam 61 ezernél olcsóbban!

Azt nem tudom, hogy az ilyen pontgyűjtő akciókban mi a haszon a boltoknak, hogyan működik ez, mert bár összeadva itt is 63 ezerre jönne ki a Charge 5, viszont ugye annyival olcsóbb, hogy ebben már benne van akkor 20 ezerért a bevásárlás is, és nem plusz pénz, ezért aggódom, hogy nem-e valami utánzatot vagy selejtet adnak így! ?? Persze a butított verzióktól is óckodom!

2021. máj. 28. 07:31
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen eredetiek, nem lebutítottak.

A csel ott van, hogy a kelendő típusokat valójában nem tudod megvenni.

Eleve a Spar is csak keveset szállít ki ezekből a boltokba, amit igen, azt pedig a sparos dolgozók teszik el. Ők sem hülyék: rákeresnek az interneten, és látják, hogy ugyanez az áru a duplájáért megy, hát naná, hogy beszállnak ők is az üzletbe.

Csak figyeld meg: amikor valami gagyi, vagy ordítóan túlárazott termék van „pontgyűjtős” akcióban, akkor a pénztárosok számolatlanul adják a pontokat „méterszám”, kérés nélkül.

Amikor meg ilyen jobb áru az akció tárgya, akkor minden egyes alkalommal külön kérni kell tőlük a pontot, és szigorúan ki is számolják, hogy hány darab jár. A múltkor valami 4950 forintot fizettem, de az istennek se adott rá 5 pontot, csak négyet, és már nem engedett hozzátenni utólag még egy szatyrot, vagy gyufát.

Na mit gondolsz, azok a pontok, amiket nem kérnek el a vásárlók, azok hova lesznek?

2021. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

#7 ez szerintem inkább eladótól függ. Nekem mindig többet adnak, de legalábbis felfelé kerekítenek, legyen akármi is épp az akció.

Az más tészta, hogy a környék összes boltját bejártam és mindenhol ki vannak fogyva, csak a legolcsóbbat tudtam volna megvenni

2021. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de végül úgy döntöttem, hogy biztos ami biztos, inkább mégse itt veszem meg akciósan! Úgy néz ki, következő hónapban váratlan extra fizum lesz, és inkább teljes áron megrendelem valamelyik normálisabb webshopból! Azért mégegyszer köszönöm! :)
2021. jún. 16. 22:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy Salgótarjánban 4 spart végigjártam és üresek az üzletek. Van ahol egy darabot nem lehet venni. Charge 5 öt szerettem volna én is de egyszerűen semmi. Chiphiányra hivatkoznak...
2021. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!