Hol és mennyiért tudok a legolcsóbban venni mp2 lejátszót aminek van kijelzője?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 16:07
 1/2 anonim válasza:
Olyat sehol nemtudsz venni. Esetleg mp3-m lejátszót.. De minek? Ott a telefon mp3 lejátszónak... Manapság ilyet venni jesus.
2010. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a régi mp3-amat cseréltem le nemrég egy jobbra, 6k volt a lejátszó, 4GB a tárhely, és teljesen megvagyok vele elégedve (és ahogy a vásárlói véleményeket olvastam, mindenki más is). Márka: YOO - nem kell félni mp3-lejátszók esetében a kevésbé ismert "brand"-ektől, az említett előző pl. egy eRonix volt, évek múltán sem kezdett el hülyülni. :)


Google a barátod, keresgess. Tudom ajánlani az Origót, végső esetben a Pixmániát (már ha ki is küldik a csomagot >:) ), de manapság nevetséges áron lehet nagyon jó, kijelzős lejátszókat kézhez kapni.

2010. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!