Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan működik pontosan az FM...

Gykerdes33 kérdése:

Hogyan működik pontosan az FM transzmitter?

Figyelt kérdés
És ha veszek, mit vegyek figyelembe? Milyen tulajdonságait? Vagy nincs olyan sokféle, vegyem meg amit egyből találok!
2010. aug. 24. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

elvileg be lehet rajta állítani milyen frekvencián bocsásson ki jelet, és a rádión azt a frekvenciát meg kell keresni.

De nekem nincsen csak egyik havernál láttam, szóval nem 100%os info

2010. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jovanny ***** válasza:
A 2000 forintos is olyan mint a 20ezres. Nem egy világbajnok hangminőség, de egész jó. Működése az előttem leírtakban. Tudsz rá csatlakoztatni pendrive-ot, memóriakártya is megy bele, van aminek saját memója is van. Belősz rajta egy frekvenciát, amin sugározza a jelet, a rádión meg befogod.
2010. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de pl. még arra lennék kíváncsi, hogy hogy tudok számot váltani, stb??
2010. aug. 24. 20:25
 4/8 Jovanny ***** válasza:
A távirányítójával például, de ha nincs neki (a 2000 forintosnak is van) akkor a tetején a gombokkal.
2010. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat!
2010. aug. 25. 17:53
 6/8 SlyFoX1989 válasza:

Nekem is FM Transmitterem van...összevéve elég jó kis kütyü..ha nincs kedved költekezni a CDs/mp3mas fejegységekre, és van a járművedbe 1 régi esetleg kazettás rádiós cucc akkor én ajánlanám :)

Picit érzékelhető magas hangon a minőségromlás,de nem vészes..

Sztem jó választás..edáig megvagyok elégedve =)

2010. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ!


Igen, pont ez a helyzet, nem mai autót vettem, és magnós rádió van benne :D és a transzmitter olcsóbb, mint egy cd-s mp3-as rádió...

2010. aug. 25. 22:37
 8/8 A kérdező kommentje:
(cd-s vagy mp3-as)
2010. aug. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!