Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb dvd felvevő,...

Melyik a legjobb dvd felvevő, ami ne veszi fel a reklámokat? Fel szeretnèm venni dvd-re a tèvèműsorokat.

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Egyrészt a DVD rég elavult, már vagy 10 éve nincs ilyen, az is analóg volt szerintem. Műsorokat merevlemezre tudsz felvenni ezt támogató (PVR) tévével vagy külső tunerrel. Másrészt a reklámokat ezek sem szűrik ki.
2021. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

ébresztő! fel!

2021 van!

2021!!

2021. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
A reklámokat mind felveszi, de ha újraírható lemezre veszed fel, akkor ki lehet vágni, bár a helyére csak olyan rövid felvétel mehet amilyen hosszú a reklám volt. De mivel ahogy mondták, ezek analógok, vagy analóg adás kell, vagy olyan set top box amin van analóg kimenet. Bár a legtöbb digitális kábeltévé adás MPEG2, ami egy az egyben mehetne a DVD-re, ilyen felvevő nem készült, csak analóg.
2021. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

megszólalt a szakértő: "az is analóg volt szerintem"

Csak szerinted. Digital Video Disc. Erről ennyit. Semmi analóg nem volt benne, legfeljebb a SCART-kimenet meghajtó áramkörei.

2021. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A tunerre értettem. Nem volt bennük DVB tuner.
2021. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Tehát DVD-felvevőről beszélünk, ugye...
2021. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jossszy3 válasza:

Milyen jó, hogy a kérdésre válaszolnak

Gyakori kötekedések. Húúú

Sokféle dvd felvevő van most is a piacon de olyan ami nem veszi fel a reklámokat tudtommal nincs

Szerintem az se rossz, hogy át tudod tekerni

2021. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tévedtem, tényleg van ilyen, bár újonnan nem nagyon látok. Mondjuk nem tudom, ezek még használhatók-e.
2021. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat
2021. máj. 11. 19:35
 10/14 Röcsögei Péter ***** válasza:
Magyarországon direkt nem küldik (küldték) azt a jelet, ami vezérelheti a felvevőt, mert akkor senki sem nézné a reklámot, és miből élne a csatorna. Még a videós korszakból a 80-as évekből származik a VPS vagy PDC, amikor a teletextben egy rejtett kódot küldenek, ami elindítja a felvevőt a kiszemelt műsornál. Biztos van ilyen felvevő, mert a digitálisba is átvitték, csak melyik csatorna szúr ki magával? Inkább ebéd és vacsoraidőben beteszik a hüvelygombát, az aranyeret, meg a székrekedést, és 10perc reklámmal indítják a fimet. 90-es években kísérleteztem olyannal, hogy a tv adás logóját detektálom egy PIC-kel, mert azt mindig eltüntetik reklám előtt. Ezzel szüneteltettem a felvételt. Aztán meg elfelejtették visszatenni, és 2 perc lemaradt a filmből. Én azt csinálnám, hogy külső vinyóra vagy ssd-re rögzíttetnék a TV-vel, vagy set top box-szal, utána számítógépen megvágnám a filmet, és felírnám DVD-re.
2021. máj. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!