Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv beltéri egységet szeretnék...

Gábor232 kérdése:

Tv beltéri egységet szeretnék helyettesíteni! Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Építettem a kertembe egy faházat.

Nyáron onnan szeretném nézni majd az Eb-t, olimpiát!

Kaptam egy aránylag új, de nem okos Tvt.

Van valami megoldás, hogy abból jöjjön a tv adás?

Emiatt új beltéri egységre nem akarok előfizetni, a házból a Wi-Fi nem ér el odáig.

TV okositora gondoltam, és mobiltelefont tükrözni rá, telefonomon korlátlan mobilnet van, onnan tudnám nézni.

Más, egyszerűbb ötlet, nem horror áron?

Ugye nekem csak az M4Sport csatornára van szükségem.


2021. máj. 3. 18:16
 1/3 Zzzoli ***** válasza:
100%

Mivel tévékészülékről beszélünk, így tévéantenna szükséges hozzá. A mindigtv kínálatában szabadon fogható az összes magyar közszolgálati adó, így az M4 sport is.

A mindigtv lefedettségi térképén meg tudod nézni hogy mekkora nyereségű antenna szükséges a megfelelő digitális vételhez. Mivel "aránylag új" a készülék, ez remélem nem 15 éves tévét jelent, így alkalmas a földfelszíni digitális adók vételére.

Ha szerencséd van, akkor egy egyszerű szobaantenna elég, de azt nem írtad hol is élsz.

2021. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lali51 ***** válasza:
100%
A mobilnetet wifihotspottal meglehet osztani,már csak egy androidos tvbox kell.Arra telepíteni a kodit,kodira van online stream.Vontar x3 boxot ajánlom, 4/32-est.Aliexpressről a Vontar áruházból,
2021. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Nincsen.
2021. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!