Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség! Átvert egy illető...

Segítség! Átvert egy illető facebook marketplacen hamis profillal egy 1. Generácios Apple airpodsal. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Üzleteltem facebook marketplacen egy emberrel. Egy Apple airpods 1st generation füllhallgatóval még hozzá. De az illető hibásat adott el nekem amiről nem beszélt nekem vagyis átvert.Ráadásul hamis facebook profilon árulta és árulja dolgait most is! Én erről azt tudom hogy büntetendő hamis profilról kereskedni! Segítségeket szeretnék kérni. Mit tudok tenni hogy visszakapjam a pénzemet?

#fülhallgató #Apple #AirPods #Marketplace Facebook
2021. ápr. 17. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez elég necces téma, próbáltál vele erről beszélni? Vagy letiltott?
2021. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Beleegyeztél az ülzetbe, nem tudsz mit tenni :(
2021. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Lépj be az Információ eladókról és vásárlókról (Marketplace, Jófogás stb.) csoportba Facebookon, ott talán tudnak segíteni.
2021. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
bankodnak szólj hogy átvertek, ők vissza tudják adni a pénzed. ezen kívül maximum tanulni tudsz az esetből
2021. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor tudják csak visszaadni, ha a másik fél is beleegyezik.. legalábbis a legtöbb helyen ez így van
2021. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1/5os válaszoló

Igen,letiltotta a számomat, vagyis feketelistára adott nem tudom felhívni. Beszeltem vele sms-ben de aztán ugye letiltott. Rendőrség esetleg nem segitene?

2021. ápr. 17. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Max ha több feljelentés van miatta, akkor összevonják az ügyeket (és akkor ugye nagyobb összegről beszélhetnénk), de ilyen összegnél nem tudom mennyire cselekedne a rendőrség. (Persze értem, hogy ez bosszantó nagyon, ha nem akarsz rendőrkapitányságra menni, akkor az ügyfélkapudon keresztül is tudsz feljelentést tenni, próba szerencse alapján)
2021. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. Pénzt úgysem kapsz vissza, de ha több embert is becsapott, akkor összevonják az ügyeket, és a végén elítélik. Nekem is volt ilyen kalandom, 28.000 volt a kár, ami nem sok, nem bűncselekmény, viszont az ember többeket is lehúzott jófogáson. Üzletszerűen csalt, amivel a rendőrség már foglalkozik, jó eséllyel vádemelés, bíróság, ítélet lesz a vége.
2021. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!