Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nincsenek olyan jó Xbox...

Miért nincsenek olyan jó Xbox exkluzív címek, mint amiket a Sony csinál?

Figyelt kérdés
Avagy már meg sem próbálja a Microsoft, elengedte, és inkább ebbe a Game pass vonalba tolja az energiát? Ha majd kapható lesz új konzol normálisan, szeretnék egyet. De megnéztem a Game pass kínálatát, tény, olcsó. De szinte egyik cím sem érdekel. Az ilyen lövöldözős, hentelős dolgok semennyire. Inkább a story alapú, gondolkodtatós játékokat szeretem. De a kérdés ott motoszkál bennem: mikor csúszott ennyire szét az Xbox játékok kínálata, hogy a Sony majdnem versenytárs nélkül lehet? Mit rontottak el, és van e innen visszaút?

2021. febr. 16. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Havi 4000-3000 HUF csöppent nem mondanám olcsónak.


#ForeverPC


De más irányvonalt képvisel. Vannak Only Xbox játékok. Nem olyanok, mint PS-en, de ez nem az Xbox hibája. Neked a PS stílusa jön be. Válaszd azt. Tudod másnak más jön be.

2021. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van egyébként Pc-m is, de szerintem nem tesz jót az iparnak,hogy a Sony kb egyedül lubickol. Nemrég gépen kijátszottam a Mediumot, nem volt rossz, de azért nem egy Last of us. Reménykedem azért benne, hogy ebben a generációban hátha magára talál az Xbox egy kicsit.
2021. febr. 16. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már vásároltak fel meg még terveznek is felvásárolni kiadókat, ők is rájöttek, hogy egy konzolnál ez a legfontosabb, nem a pixeleket kell számolgatni.
2021. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!