4k tv 120 ezer ft alatt melyik éri meg ?

Figyelt kérdés

Hdr 10+ és ips képernyő a lényeg!

Jó a hangfala az is nagy plussz !


2020. nov. 16. 18:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Xiaomi MiTv 4s 43", Android rendszerű okos tv, nekem is ez van. Én innen rendeltem, 2 hét alatt jött meg: [link]


A bolt megbízható, rendelés után felhívnak , hogy egyeztessenek veled, majd a szállítás napja előtt,hogy hoznák, illetve egy órával az érkezés előtt

2020. nov. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Külső hangrendszer sajnos elengedhetetlen.Ilyen méretű(vékony) TVk -be fizikai képtelenség normális erejű,és dinamikatartományú hangszórókat beépíteni,márkától és tipustól függetlenül.A gyári hangzatos fantázianevek csak a parasztvakítás kategória,a sokol rádiós cincogáson kívül mást nem nagyon kapsz hangzásban sehol.A méret szempotjából lényeges a szoba ill nézési távolság,egy átlag hálószobába vagy nappaliba 50" nagyobb biztos,hogy fölösleges,de sztem a 43" is bőven elég. Őt vettem most az Auchanban 95e volt akciósan : [link]
2020. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves #12-es, meg kell hogy cáfoljalak, mert például a C9-es OLED tv-nek elképesztően jó hangzása van, akinek nincsenek olyan nagy mozis igényei, annak bőven megfelelhet hosszútávon.


Egyes TCL tévékbe is van külön építve JBL vagy Onkyo hangrendszer, azoknak is jó a hangzásuk, de ugye az már más árkategória.

2020. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az a c9es t sokszorosa a 120 ezres árkategóriának
2020. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Tudom, csak meg kellet cáfolnom a #12-est


"Ilyen méretű(vékony) TVk -be fizikai képtelenség normális erejű,és dinamikatartományú hangszórókat beépíteni,márkától és tipustól függetlenül."

2020. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15/ Ez nem cáfolás kérdése,hanem mint írtam egyszerű fizika.Pár cm-ben soha nem nem tudsz olyan basszust és dinamikatarományt előhozni,mint akár egy olcsóbb valódi fizikai méretekkel megáldott külső hangrendszernél."Pár" tv-t meghallgattam már,nekem sajnos gagyi és kevés a gyári hangrendszer,ettől függetlenül természetesen elfogadom,ha valakinek megfelelő.A 14" kolléga pedig mint írta az általad ajánlott cucc masszívan nem a 120e kategória....
2020. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen nem, de a C9-es OLED tv hangját hallgasd meg, nem tudom hány és milyen hangszórók vannak benne, de nagyon rendben van.

Mondom ezt úgy, hogy a sztereó rendszerem majdnem 1 millió forint körüli mindennel együttvéve (erősítő, hangfal, kábelezés stb.)

2020. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Melyik tv-t választottad kedves kérdező?
2020. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sajnos a javasolt Xiaomi és a Philips tv sem a legjobb választás, utánanéztem a paramétereiknek. Az általam javasolt 3 tv mindenképpen jobb választás lehet.
2020. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na de anonim vagy. Melyik válasz volt a tiéd? 😂
2020. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!