Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért érdemes VR szemüget...

Angolora kérdése:

Mennyiért érdemes VR szemüget venni?

Figyelt kérdés
Azt most tisztázzuk hogy nem a 100-200ezresekben gondolkodok. Igazábol csak ki szeretném próbálni hogy kb milyen.Láttam már 3-10 ezer forintokért is ilyesmiben gondolkozok hogyhameg tetszik majd később veszek valami jobb modelt.Milyet ajánlotok ilyen árban? Ami a Samsunk J6os telefonokkal kompatibilis.

2020. nov. 5. 15:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Láttam a Google Cardboxot vagy mit is. Az használható egyáltalán?
2020. nov. 5. 15:32
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
Googel cardbox csak egy tartó, amibe egy mobilt kell helyezni, azzal válik VR féle “szemüveggé”.
2020. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen igen azt vágom.Azt szertném megtudni hogy élvezhető-e a használata egy ilyen árú eszköznek.
2020. nov. 5. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3-10.000 Ft-osok is lényegében tokok, lencsékkel, amibe a telefont kell belerakni, és olyan tartalmat megjeleníteni rajta.


Pl.: [link]

2020. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:

5 éve még kiváncsiságból vettem egy műanyag dobozt, amibe a telefont beletettem. Érdekes volt. 360 fokos videót néztem a youtube-on, körül tudtam nézni mindenfele.

Aztán eladtam, mert nem használtam. Én iphone 6-tal próbáltam akkor, aminek nem nagy a pixelsűrűsége, eléggé látszottak a pixelek, egy újabb iphone-nal vagy más telefonnal, ami nagy felbontású kijelzőt tartalmaz (pl QHD), már egész jó a képe.

2020. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!