Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám összekötni a...

Hogyan tudnám összekötni a DVD-met a TV-vel, hogyha a PS-el már összekötöttem, és már nincs több hely az audio, video kábelnek?

Figyelt kérdés

Itt van a kép a csatlakozókról:

[link]


A Scart helyére van bedugva a PS2-m, és a maradék 5 db csatlakozóba kellene bedugni a DVD csatlakozóit, és ezt szeretném vhogy megoldani. Ha esetleg tudnátok küldeni egy olyan linket ahol megrendelhetem a kábelt, amivel össze tudnám kötni a DVD-t és a TV-t azt megköszönném.


Köszönöm!


2010. aug. 9. 19:40
 1/7 tibo61 ***** válasza:
Az 5 csatlakozó egy kicsit sok, az legalább kettő különböző videocsatlakozást takar. Tudni kellene hogy milyenek, mondjuk a DVD típusa alapján. Egyébként két megoldási lehetőséged van: Keresel csatlakozó kábelt a maradék helyekre (egy lehetséges link: [link] veszel egy SCART elosztót, és mindent a SCART-ra kötsz
2010. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudnál képet linkelni a dvd lejátszó csatlakozóiról is?
2010. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen nemsokára felteszem.
2010. aug. 9. 20:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a DVD-m hátulja: [link]
2010. aug. 9. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvileg egy ilyenre van szükséged a kép átvitelére:


[link]


A piros-kék-zöld (mindkét végén)


A hanghoz pedig ezen az oldalon található RCA-RCA kábel kell:


[link]


A komponens kimenetet én még sose használtam ,úgyhogy azért kérj az üzletben tanácsot, vagy várd meg, hogy valaki még hozzászóljon. Ha jól tudom, akkor a DVD lejátszón is át kell majd valamit állítani, de ezt majd meg tudod nézni a használati útmutatóban.

2010. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen a válaszokat!
2010. aug. 10. 09:27
 7/7 A kérdező kommentje:

scart elosztóval meg tudtam oldani , először a hang egy kicsit halk volt de aztán megigazítottam a csatlakozót és utána már tökéletesen működik


mégegyszer köszönöm

2010. aug. 10. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!