Hol tudom megnézni, hogy Ps-re egy játék milyen nyelven érhető el?

Figyelt kérdés
Nem Magyarországon élek, így van egy rakat játék, ami bár megjelent magyar felirattal, az én régiómban ez nem elérhető. Van sok játék viszont, ami ugyanúgy magyar feliratos, mint otthon. Számomra érthetetlen, miért nem kapok meg itt is mindent, ami megjelent magyar nyelven, de bosszantóbb, hogy nem találom a nyelvlistát. Hol lehet megnézni, hogy adott játék adott régióban milyen nyelven érhető el? (Ne menjünk bele, hogy játsszak angolul, én magyarul szeretnék, amivel lehet)

2020. okt. 31. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol tudod megnézni, de PS Storeon írja a leírásban. Amúgy szerintem az a legegyszerűbb, ha csinálsz egy magyar profilt és ott veszel játékokat, az amúgyis olcsóbb, mint a dobozos.
2020. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyjából sehogy, max fórumokon. a store-ban nincs kiirva
2020. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A storeban nincs leírva sajnos. A magyar profil pedig nem megoldható, mivel az USA-ban lakom. Innen nem tudok magyar profilra fizetni sajnos (paypallal sem), gondolom külön cég az európai és az észak-amerikai régió. Már felvettem a supporttal is a kapcsolatot, de egyelőre semmi válasz, azért is írtam ide, hátha van valaki hasonló cipőben.

Köszi az eddigi válaszokat.

2020. nov. 1. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni feltöltőkártyákat. Tudom macerásabb, de esetleg megkérhetsz valami megbízható boltot, hogy ne fizikailag küldjék el a kódot, hanem emailben.
2020. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Igen ezen gondolkodom én is, akár itteni kártyán is. Köszi
2020. nov. 4. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!