Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360-at hogyan kell interne...

Xbox360-at hogyan kell internethez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

na szóval szeretnék letölteni dlc-t és ahoz csatlakoztatni kell a box-ot a netre. csak az a baj h én már próbálkoztam úgy hogy kihúztam a net kábelt a gépből és bedugtam a box-ba, aztán onnan hogyan tovább? lehet h ostobán hangzik a kérdés, de elárulhatom h az is vagyok ilyen téren. Egyik haverom aki megtudta csinálni otthon a saját gépével az átjött de neki sem sikerült. azt mondta h lehet azért mert adsl internetem van. vhol az xbox menüjében matatott, és ott volt vmi csatlakozás, de nem léttesített kapcsolatot. nos ehez én nem értek egy kicsit se. valaki le tudná írni lépésról-lépésre, hogy mégis hogyan kell? mert accountom van a box-on de az internet nélküli, és azt se tudom h hogyan kell internetes accountot létrehozmni. Valaki le tudná írni?


Köszönöm


2010. aug. 7. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
amúgy mind1 , mert ha regisztrálsz is és megcsinálod , akkor úgy van hogy silver tagságon regisztrálsz és kapsz 1 hónap gold tagságot ,ezzel tudsz játszani , és demokat videokat stb letölteni, de bannolhatnak is ha írott játékkal játszol. DLC-ket nem lehet ingyen letölteni , ha regisztrálsz is és kapsz 1 hónap goldot , akkor sem tudod őket letölteni mert kellenek ilyen pontok , azokat meg nem kapsz így. ha regisztrálsz GOLD-ra akkor kapsz , és akkor tudsz , de a goldnak valami 1 hónapra 2000ft , meg ilyenek .
2010. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

de mindjárt megkeresem azért aztán az alapján tudsz regelni.



Nah , ittvan én ez alapján megtudtam csinálni , nem nehéz:


[link]

2010. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! am csak eredeti játékokkal játszom.

11:36

köszi megpróbálom. ehez csak elég bedugni a box-ba a kábelt? mert sok helyen olvastam bonyolultabb módszereket is.

2010. aug. 7. 11:49
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem csak elég volt bedugni a kábelt igen , aztán igy regisztráltam és működött.
2010. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom én is :D ha nem működne akkor nemtom h mivan. addig is köszönöm :D
2010. aug. 7. 11:57
 6/10 A kérdező kommentje:

hát nekem ez nem megy. mindent úgy csináltam ahogy írtak, rámegyek a Join Xbox live-ra és ezt írja ki:


"To connect to Xbox LIVE, you must exit your current session. If you are playing a game, you will lose any unsaved progress.


Are you sure want to exit?


Yes

No"


ha rámegyek h igen akkor ez jön ki:


"Can't connect to Xbox live. Select Test Connection to troubleshoot your connection.


For more info, go to

www.xbox.com/support.



Test Connection

Cancel"


Valaki tudja h mit lehet ilyenkor tenni?

2010. aug. 7. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
és rámentel arra h test connection? utanna mi történt?
2010. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor csak bejött a Network Settings menüpont.
2010. aug. 7. 12:52
 9/10 AlstomMetropolis válasza:
Figyelj annyít kell csinálni hogy a controlleren start gomb utána megkeresed a system settingset rámész bedobja a beálításokat megkereseda network settingset rányomsz rámész hogy wireless settings (ha fekete vagy szürke xbox 360-od van ha fehér akkor csak kábelel lehet) és ott megkeresed a wifid nevét rányomsz beütöd a jelszót rámész hogy go to xbox live vagy valami ilyesmi vagy test connection xbox one Na akkor 4 darab egység van van az xbox 360 to router van a router to network és van a network to xbox live na rányomsz a test connection xbox live ra és ha sikerült fen vagy az xbox liveon!
2017. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AlstomMetropolis válasza:
Vagy na test connection xbox live
2017. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!