Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom beállítani az...

Hogyan tudom beállítani az univerzális távirányítót?

Figyelt kérdés
A távirányító egy hama 8in1 univerzális távirányító ,és egy samsung tv-hez szeretném csatlakoztatni. Hogyan tudom? A távirányítóhoz a kódlista nincs meg.

2020. szept. 22. 13:14
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Neten sem találtad meg? Akkor 2 opció van. Ha tanítható és az eredeti táv megvan azzal, vagy van ezekben olyan, hogy egymás után automatikusan végigpörgeti a kódokat, de ahhoz kellene egy leírás hogy kell.
2020. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ezt is én kell megoldjam13 válasza:
A kód alapján amit a csomagoláson ír
2020. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Google
2020. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabesz147 ***** válasza:

[link]


Vegyél új, utángyártottat, ami csak az adott TV-hez van kitenyésztve:-), én már 3-at vettem itt, ismerősnek, magamnak, nem volt gond. Ha nem találsz itt, máshol is meglesz.

Egyből tudja a dolgát, nem kell szarakodni, kódolgatni.

2020. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!