Projektornál ugyanolyan kép/fény/kontraszt érhető el famentes papírral mint egy vetítővászonnal?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vmi igényes, de lehet kapni óriási méretű gyönyörű fehér lapot boltban, és csak otthonra szeretnék egy maszek házimozit. Mennyire lehet élvezhető a kép azon? Ne gyertek azzal hogyha projektorra van pénzem akkor a 6-12 ezer forintos vászonra is, mert 20000Ftos használt projektorokat nézek.
2010. aug. 6. 14:41
 1/2 Jovanny ***** válasza:
Nekem a halvány sárga falon is tökéletes a képe, úgyhogy akár a lapot is megspórolhatod, ha világos a falad. :D
2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem sötét narancs színű a falam úgyhogy ott tuti rossz lenne, de ha a tiéden tökéletes akkor a fehéren is tuti :) köszi hogy megosztottad a tapasztalatod!
2010. aug. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!