Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek egy Logitech G920...

Ha veszek egy Logitech G920 Driving Force nevezetű kormányt az Xboxom mellé ami tudtommal nem kormányváltós hanem rendes váltós, olyankor mikor kell váltani??

Figyelt kérdés
Ha veszek egy Logitech G920 Driving Force nevezetű kormányt az Xboxom mellé ami tudtommal nem kormányváltós hanem rendes váltós, olyankor mikor kell váltani??

2020. aug. 18. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Automata váltós volt, amivel én játszottam. (DIRT 4)
2020. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha túl magas vagy túl alacsony a fordulatszám, mint egy igazi autóban...

Csak én nem értem amúgy a kérdés lényegét?

2020. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak szól!

Neked is ilyen kormányod van, amit a kérdésben írtam? (Logitech G920 Driving Force)

2020. aug. 18. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, olyan volt.
2020. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"Csak én nem értem amúgy a kérdés lényegét?"


Én se értem igazán.

2020. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapban nincs a dobozban rendes váltókar,csak a kormányfülek, tehát azt külön lehet hozzá venni, 17 ezer forint körüli áron.
2020. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!