Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen dvd lejátszót érdemes...

Milyen dvd lejátszót érdemes venni ha nincs túl sok pénzem, de azért jót szeretnék?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó állapotú, nem túl öreg, használtat. Az nem kerül annyiba mint az új, s max. néhány hónappal marad le tőle, ami úgyis utolér minden új dolgot.

Én személyszerint jobban örülök egy használt, de jobb kvalitású kütyünek, mint feleslegesen tök újat venni, s örülni neki 2 hónapig, aztán belátni, hogy jobb lett volna a másik is...

Szerintem.

2007. dec. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig a DVD lejátszónál teljesen felesleges "hiperszuperkütyüt" venni. A nyolcezer forintos is éppen ugyanúgy jó, sőt sok esetben sokkal jobb, mint a nyolcvanezer forintos társa.


Nekem van pl. egy hatvanezer forintos DVD lejátszóm, és feleannyi lemezt nem tud lejátszani, mint a tízezer forintos társa. A tízezresen van 5.1-es hangkimenet, két scart, rca csatlakozók, külön audio, stb. a hatvanezresen pedig egy scart és egy optikai audio... A hatvanezres nem viszi a másolt dvd-k nagytöbbségét...


Tehát körbe kell nézni, de nem kell méregdrágát venni!!!


Ha nem LCD tévéd van, ha nem csúcsszuper házimozis szobád, akkor a legeslegolcsóbb is tökéletességgel megfelelő!!

2007. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Kedves előttem szóló! Egy DVD player nem attól jó, hogy mindent lejátszik, a te 60 rugós DVD- d régi valószínüleg, de még így is jobb minőségű, mint a tescós szarok. 1-2 évvel ezelőtt még még egyik komoly lejátszó sem foglalkozott Divx, meg ilyesmi lejátszással, mert aki ilyet vesz annak nincs rá szüksége, hogy a drága lejátszóján szar minőséget nézze.

Ez olyan, mintha egy több milliós High-end rendszeren Mp3-at hallgatnál. Minek? Kinek kell? Arra jó az 5000 forintos koreai gagyi is.

Az én (40k körüli) Panasonic dvd-m mindent játszik ugyan, de még sosem volt benne Divix, és nem is kell. Viszont gyönyörüen viszi a DVD-Audiot, SACD-t, van minden létező kimenete (5.1 analóg, HDMI,) beépített dekóderek, és minőségi 12 bites video DAC.

Inkább ezek a dolgok, amik egy mai jóbbfajta dvd-t megkülönböztetnek a noname márkáktól. És ez még csak a középszint, a csúcstechnika még mindíg százezrekbe kerül.


Tehát el kell dönteni, hogy mire akarja használni, mennyi pénzt szán rá, aztán irány a bolt. Egy kis egérmozi- tv -re tényleg felesleges drágát venni, mert a képminőség úgysem látszik kicsiben, digitális bemenet sincs, viszont pár év múlva úgyis kidobja az ember, mert kb addig működik egy ilyen. Viszont ha komoly tv.-d van, vagy projektorod, tartsd magad távol a gagyiktól, mert kiábrándító lesz az eredmény, nem tudod kihasználni a tv képességeit. Válassz árban és minőségben hozzá illő lejátszót.

2007. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
61%

ááá.... nekem is Divx -es a lejátszóm

8000 ft vettem!

na és?

még a sajtos tallért is lejátsza:D

amugy aki ért a számítógéphez mint én:D!!!!

az tudja, hogy kell tömöriteni filmet.

tud milyen minősége van a Divx-xes Taxi 4. váááúú lehidalok ... jobb mint a HD-DVD csak tudni kell kezelni:D

persze tisztelet a kívételnek

2007. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a minőség dolog azért elég szubjektív, van akinek az mp3 a csúcs zene, van aki a DVD-Audioban is talál hibát. Azért szakértőkém, kíváncsi lennék milyen kula tv az amin nem látszik a 15 %-os tömörítés. Én spec 5000 kb/sec bitráta (video) alatt le sem töltök filmet, mert 2.8 méteres képátlónál már minden tömörítési hiba előjön.

Rendben, a Junosztyon jó a Divix is. De mindjárt 2008, az internet gyors, a Divixnek vége, miért kéne elavult dolgokkal foglalkozni? Buék!

2007. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is újat vegyél azon van garancia is bármilyen eshetőségre ami nem hátrány.Én a SIMBIÓT,PRÉMIUMOT ajánlanám ami olcsó azok elég jók.Az első Dvix-es olyan írott lemezeket is olvas amin több film van.
2008. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!