Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy ilyen PS4-et mennyiért...

Egy ilyen PS4-et mennyiért lehetne eladni? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Adott egy sima fekete slim PlayStation 4-es játékkonzol 500 GB-os verzióban, egy kontrollerrel. A doboza teljesen bontatlan, még a kis celluxok sincsenek elvágva sniccerrel/késsel. Van rá még nagyjából 3,5-4 hónap gyári Sony garancia. Szóval a gép olyan mint amiket konzol boltokban/számítástechnikai boltokban lehet venni, csak kicsit kevesebb mint fele annyi garanciával. Szóval a kérdésem az, hogy én mint magánember mennyiért tudnám eladni ezt a gépet?

2020. aug. 4. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami az értékét rontja, az a garancia rövidsége, illetve az, hogy nem vagy hivatalos viszont eladó. Ezek tekintetben áron alul 30-40 ezer szerintem simán reális.
2020. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint a hivatalos helyen, új, garanciás példányok ára alatt 30-40 ezerrel.
2020. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a nagyon gyors és hasznos, válaszokat 🙂
2020. aug. 4. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
30-50 ért max xD
2020. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nézz körbe hardveraprón mennyiért mennek a slimek
2020. aug. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# +1, illetve ha szoftveresen 6.72 alatt/on vagy még többet ér mert törhető
2020. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


#6


Nem tudom hányas szoftver van rajta, 2019 novemberében kaptam és ahogy írtam ki se lett bontva, gyakorlatilag teljesen új. Úgyhogy ötletem sincs mikori szoftver lehet rajta.

2020. aug. 5. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb esetben 6.72, rosszabb esetben 7.02 ami még mindig jó, de jelenleg arra nincs törés (folyamatban van a dolog elvileg)
2020. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!