Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok Lapotopot ami...

Ajánlanátok Lapotopot ami lehetőleg rózsaszínű?

Figyelt kérdés
Örök kedvenc színem a rózsaszín és jelenleg mindenemet körülöttem ilyenné alakítok. A laptop ára nem számít, de max ilyen 200-ig mennék el de ha több az se baj. Tönkre mentek a laptopjaim, mind a 3 tartalék. Egy van amin nincs hang és így élvezhetlen számomra. A színe is fontos nekem, mert ha van rózsaszínben jó minőségű laptop akkor egyéttelműen azt venném meg. Lehet akàr halvàny, élénk vagy rosegold is. Fontos a sok tárhely, könnyű kezelhetőség és kb ennyi ja meg ha lehet legyen a kép tiszta, hd. Nem tudom, hogy van e ilyen. Ja és olyat mondjatok amit itt MO-on is lehet megvenni, nem külföldi oldalról.

2020. júl. 29. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Laptopmatrica, bármilyen laptopot lehet rózsaszín.
2020. júl. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyel inkabb egy akarmilyen laptopot, teljesitmeny alapjan es ahhoz skineket. Igy valtogathatod is oket, nem kell egyfajta rozsaszinnek lennie, lehet halvany, elenk pink, hologramos hatasu, stb :D
2020. júl. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Latom itt nem kapok a kerdesemre valaszt mivel szerencsere talaltam rozsaszin lapotpot es nem nem akarok ra kulon venni matricat...
2020. júl. 29. 02:23
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
De az ékezeteket látom nem találtad meg 😁.
2020. júl. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mint mondtam sz*rok a laptojaim..látom te meg nem tudsz olvasni. Rossz a billentyűzete is.
2020. júl. 29. 02:59
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

[link]


Kb. akármit keresel, beírod árukeresőbe és kiadja. Itt senki nem fog konkrét modellt javasolni, mert nem írtad le mire kell, csak a színt.

2020. júl. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!