Martinx32 kérdése:

Miért van az hogy amikor lemerül a tabletem és felrakom tölteni,és használom töltés közben akkor megbolondul ?

Figyelt kérdés
20% Alatt töltés közben erösebb érintésre képes össze vissza érzékelni, mintha hibás lenne a panel, de közben meg nem ha leveszem a töltőről akkor meg már semmi baja és használható kevés töltöttségen is.

#tablet #töltés #kijelző #érintőpanel #alacsonytöltöttség
2020. jún. 22. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg másik töltővel és másik kábellel

valszeg a töltő ad neki valami olyan anomáliát ami miatt az érintőkijelző megbolondul.

2020. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor a vásárlás helyén a blokkal együtt visszavitted és jelezted a problémát, mit válaszoltak rá?
2020. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Próbáld fordítva dugni a konnektorba, hogy akkor mi van, meg azt is közölhetnéd, hogy eredeti dugasztáp vagy mi ez.

(Most még az hiányzik, hogy belekössön valaki, mert AC és annak úgyis mindegy a forgatás, de hagyjuk most ezt...)

2020. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én márpedig csakazértis belekötök. Mégpedig azért, mert a tápegység egy diódahíddal kezdődik, aminek valóban édesmindegy.

Tirisztoros áramköröket zavarhat esetleg a megfordítás, vagy egyáltalán ha belül különbözően folytatódik a két villa.

2020. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

4:

Csak elárulod, hogy mennyire felületesek az ismereteid.

2020. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Hiába próbálsz védekezni, attól ez még ez így van. Továbbá a mini trafó teljesen izolálja is a két áramkört egymástól, az ilyen töltők köztudottan nem földeltek, még ha némelyik annak is látszik.
2020. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

6:

Nem védekeztem.

Csak nem magyaráztam el neked valamit, te meg nem vagy tisztában vele.

2020. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A töltővel nem kéne hogy baja legyen eredeti töltő, mint az adapter mint a kábel. Itt szerintem maga a készülékkel lesz a baj :(
2020. jún. 22. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:

de lehet baja minD a kábelnek és minD az adapternek is - akár gyári baja. ezért kellene kipróbálni másik adapterrel.


"mini trafó"

az milyen?

attól hogy tekercsnek néz ki még nem biztos hogy trafó :)

2020. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9:De az. Kapcsolóüzemű tápról van szó, muszáj hogy legyen benne.
2020. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!