Melyik TV-t válasszam? LG 60UM7100 vagy Sony 55XG7096B?

Figyelt kérdés

Mindegyik TV VA paneles, tehát a feketéjük egészen jó, legalábbis jobb, mint az IPS-é. A Sony TV Triluminos kijelzős, úgy tudom hasonló a QLED-hez, csak nincs akkora marketingje.

Azaz érzésem, hogy a Sony képe talán kicsit szebb, viszont az LG-nél ott van a 12 cm képátló előny. Otthon pedig ugye úgysem egymás mellett látom a kettőt. Hát nem tudom...vélemény?



2020. jún. 19. 00:34
A kérdező szavazást indított:
Sony
LG
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Sony Tv-től én óva intenélek. A tv-i hulladékok hamar tönkremennek, és sok bennük a pixelhibás darab. Tesóm is vett kb. 500K-ért egy sony TV-t pár hét múlva vihette is vissza mert szintén pixelhibás lett.

Viszont az LG-t tudom ajánlani, sok van a családban és azokra még sosem volt panasz nekem is az LG tv-m van már vagy 10 éves és semmi baja.

2020. jún. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Nekem két Sony tv-m van, volt. Ex710, 9 éves volt amikor a drogos bátyám eladta, tökéletesen müködött. Most Wd755-ös van, 1 éves nincs hibája, árkategóriában legjobb képe van.

Sony Triluminos is kvantumos, elöször ök jelentek meg vele 2013-ban.

2020. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy látzatra konkrétan melyiknek milyen a képe, de leírás alapján a Sony-nak nagyobb a képfrissítési frekvenciája, és jóval több funkciója van!

12 cm képátló előny - és mégis mire használnád, amire 140 cm nem elég? Már az is hatalmas, sok háztartásban pedig még ekkora sincs! Szóval ha csak nem az udvarra akarod kivinni kertmozinak.....

2020. jún. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!