Nem ismeri fel a hardvert, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

vettem egy mp4-et a neten, minden jól müködik de sajnos amikor a géphez csatlakoztatom nem ismeri fel. nem volt hozzá telepítő cd, sőt mivel überchinese ezért neve sincs.

segítségeket előre is köszönöm :)


2010. júl. 30. 13:23
 1/3 .oO_TrÓgEr_Oo. válasza:

Először próbáld meg másik USB portba dugni.

Ha ez nem segít akkor: START->vezérlőpult->Hardver hozzáadása

öö mien op.rendszered van?

próbáld meg az mp4-et be/ki kapcsolva csatlakoztatni.

hirtelen más nem jut eszembe

2010. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jovanny ***** válasza:
Ha az eszközkezelő látja ismeretlen eszközként, kattints rá, driver frissítése, és tallózd ki az op rendeszeredhez tartozó .inf fájlt a CD-ről.
2010. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

MEgpróbáltam egy másik portba dugni de nem sikerült. Tegnap már megpróbálkoztam frissíteni (amikor kijött a kis üzenet oldalt :) ) de az sem sikerült egyébként xp98-asom és egy vistám van... de most már ott tartok hogy ki se jönn az üzenet. :(

Épp ma próbálkoztam total commanderrel, de az se segített. Egyébként samsung flash memória van benne. itt egy kép róla, ahonnét vettem : [link]


azért kössz hogy segítetek :)

2010. júl. 31. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!