Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fuji S1500 mennyire jó fénykép...

Fuji S1500 mennyire jó fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Láttam flickr en egy albumot ahol elég jó makróképek voltak vele! Nagyon lement az ára és én is szeretnék ilyen képeket készíteni, de nem szeretnék sokat kidobni érte! :)

[link]


2010. júl. 30. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jó, ilyen van nekem is. hobbi célból tökéletes.
2010. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 agárdi alex válasza:
szerintem vedd meg
2010. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

kizártnak tartom hogy önmagában ezzel a géppel ilyeneket lehet csinálni, 100% hogy makro előtétet használt, pl Raynox dcr250 vagy hasonló.

2010. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem a lencsét és annyira nem is vészes az ára! Nézegettem nikon gépeket, de azokon nem volt manuális beállítás és legalább 2szer annyiba került, mint ez! Képminőségbe sem sokkal jobb, szoval akkor lehet, hogy veszek lencsét! :)
2010. júl. 31. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!