Ha egy ddr3 4 gigaramos memoria mellé teszek egy 8 gigaramost az ugy jol tud együtt működni?

Figyelt kérdés

Nem baj hogy a ramok mérete nem egyforma?

Ha egy alaplap tud kezelni 1600 mhzes 4 gigaramos memoriát akkor tud ugyanilyenből 8 gigaramosat is, vagy célszerűbb inkabb 2 4 gigaramos?


2020. márc. 26. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
alacsonyabbat fogja használni a gép :) praktikusabb 2 ugyan olyan ,mhz-st használni
2020. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 24 gigaramosat vennék, az nagyon jó!
2020. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
még mindig a ryzen-es gép? :D
2020. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor a meglévő 4 gigaramhoz veszek még 4 gigaramot. Fortnitehoz kell, remélem jobb lesz valmivel. Hallottam még régebben, hogy jobb egyformákat használni ha több ram kártya van, de ezt már nagyon régen hallottam és ki tudja azóta változott e. Van esetleg valami honlap ami jól leírja mi miért jó igy alkatrészeknél?
2020. márc. 27. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
mi az a gigaram? Az mennyi memóriát jelent? Gigabájtról már hallottam, az 1024 Megabájt. A Gigaram az ezek szeritn 1024 Megaram?
2020. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!