Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Látok néhány helyen megkülönbö...

Látok néhány helyen megkülönböztetést sima Xbox és Xbox 360 között. Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni Xbox-ot és nézelődök mmilyen játékok vannak. Vannak helyek ahol külön van Xbox és Xbox 360. Most néztem van-e Poker ehhez és találtam,de az sima Xbox-nál van,de gondolom a 360-on is le lehet játszani,mert gondolom azaz újjabb? Biztos vagyok benne,hogy hülyeséget kérdezek,ezért kérlek titeket ne hurrogjatok le,de nem értem van-e vmi különbség a 2 közt vagy csak a 360 1 újjabb széria,de azon megy minden..?!
2010. júl. 24. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
INKÁBB NE VEGYÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ide regényeket kéne irni hogy teljesen képbe legyél! Szerintem használd a google...
2010. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Segitek elkezdeni: [link]
2010. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a sok segítséget. Nem tudom ti minek jártok ide,itt már kérdezni se lehet!!!
2010. júl. 24. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Az Xbox az első generációs gép:

[link]


Mai szemmel nézve már gyenge a hardvere. Már nem adnak ki rá játékokat.


Az Xbox 360 a jelenlegi generáció:

[link]


Még legalább 2012-ig jelen lesz a piacon. A következő játékok futnak rajta, az előző generációra írottak közül:

[link]

2010. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, azt sem tudod, mi az, de olyat akarsz?
2010. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az Xbox a MicróSoft első konzola, míg az Xbox 360 a jelenleg egy PS3-at elverő konzol:D De a Nintendo-t semmi se veri:d
2010. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mért ne tudnám mi az lényegében? Nem tudtam mi a különbség igazán és ennyi. De nagyon köszönöm annak,aki normálisan válaszolt.

A többiről meg nem nyilatkozom,de rohadt szarul esik,hogy így állnak vkihez,aki kérdez vmit. Én még senkinek sem szóltam be itt,aki számomra butaságot kérdezett. Nagyon okosak vagytok,gratulálok..!

2010. júl. 25. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:

18:38

Érdekes, mivel éppen hogy a PS3 veri el az Xbox 360-at. Mivel a Microsoft már az új generációjú konzolán gondolkozik, addig a Sony marad a PS3-nál mert még alig van kihasználva a gép. Az Xbox 360 ahogy lelett írva előttem max. 2012-ig lesz, mivel az már teljesen kivan már használva.

2010. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszem, hogy a PS3 sokkal tovább bírná, mert a friss MS konzol műszakilag legalább annyira felette fog állni, mint az X360 a PS2 felett. Egy évvel adok neki többet.


Az pedig, hogy melyik veri melyiket, nem igazán egyértelmű, mert mindkettőnek jók az eladásai hardver és szoftver fronton is. Ezen a téren egyértelműen a WII lenne a nyerő, de ugye ezt nem tekintjük a másik kettő ellenfelének.


Valójában a két nagy konzol egyenrangú.

2010. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!