Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mp3 jó? Egy elemes,...

Milyen mp3 jó? Egy elemes, mp3, amit lehet bővíteni, vagy egy beépített akkumulátoros 2 GB-os mp3?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 18:59
 1/3 anonim válasza:

Nekem van korábbról egy mp3 lejátszóm, THOMSON, az 512 MB-os, -később bővítettem is -, viszont a tölthető elemek rendre kicsapódtak, kifolytak és tönkretették a töltőt is. Az olcsóbb elemek lemerültek néhány óra alatt. :(((


A beépített akkumulátoros mp4 lejátszóm nem márkás, ezért szenvedtem vele eleget. A másiknak is rossz volt a fülhallgatója, de ennek 1 hét alatt romlott el! A kijelzőjébe pára került valahogyan (rossz szigetelés) és nem lehet már normálisan látni, viszont a töltéssel 1 hétig kibírta (napi fél-1 óra zenehallgatá).


Vagyis én a másodikat ajánlom! :D

2010. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. júl. 20. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt elemes mp3 lejátszóm kb3 évig elég gyakran használtam ugyan azzal az újratölthető elemmel és még most is működik!Nekem az jó volt...Csak ugye 256 mb-os volt aztán azt már kinőttem.
2010. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!