Flashelhető az új Xbox 360?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=o_qHCm875ZU

erre gondoltam


2010. júl. 16. 13:36
1 2
 1/11 sacsa ***** válasza:
Még nem,de szerintem idő kérdése és megoldják.
2010. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 1-2 hónap biztos kell neki. Aztán még pár hét mire ide is eljut a müvelete.. tippelve szeptember vége vagy október környéke.
2010. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 d,jpt L válasza:
Igen, mi kiflasheltük.
2010. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem is nem is lesz.
2010. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A rohadt életbe, itt már mindenki kalózkodik???? Na és ha nem lehet? Akk' mi van? Venned kell a játékokat? Akinek konzolra van pénze annak játékra is kell hogy legyen. szopós b*zik...
2010. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 d,jpt L válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:20


Valaki keményen, hosszú ideig spórol az ilyesmire, örül, hogy meg van és nem futja még játékokra.

Rendőrnek készülsz? Meg van a nyolc általánosod hozzá? Oké!

2010. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazad van... :(

Am' játéktervező szeretnék(csak szeretnék!) lenni nem pedig rendőr... De ha esetleg összejönne,és mindenki töltené a "játékomat" az szar lenne. Nem igaz?

2010. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 d,jpt L válasza:
Nyilván szar mindkét oldalnak, de itt nem azon van a hangsúly, hogy mennyire illegálisak vagyunk, hanem arról, hogy egy jó xbox játék minima 12ezer forint. Na már most, ha 3-4 ezer lenne megvenném. Így nem tudom megvenni. Van két eredeti, ami hű de nagyon kell eredetibe, de ha nem megy, nem megy. Ha majd milliárdos leszek, meg fogom venni, de így képtelenség.
2010. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, nekem is csak a Gears of War (5000 ft) és forza 2 (4000ft) azimpatikus. Külföldről behozatni olcsóbban nagy postaköltséggel jár, a vatera meg zsákbamacska...
2010. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg megvenni a slim verziót. Nem olyan hatalmas egy hagyományos box, hogy ne férjen el a szobában. A Jasper alaplaposokkal nincs 3led probléma. Állítólag az arcade ára le fog menni 150$-ra. Szal akkor jársz a legjobban ha veszel egy arcade-ot, és veszel hozzá egy 250 gigás merevlemezt. Ez jelenleg 50.000ft-ba kerül és ugyanott vagy mintha vennél egy slim-et, csak kicsit nagyobb, meg kevésbé designos, és a kinect is ugyanúgy megy vele, csak kell neki egy plusz konnektor.
2010. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!