Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények erről a tvről?...

Vélemények erről a tvről? Samsung-le32c530

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 16. 10:47
 1/6 anonim válasza:
kicsi... inkább 37"
2010. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan kicsit az, igaz a neten mkinek 120"-os van..:)


Nincs benne 100Hz, ez nem tudom, hogy mennyire hátrány sport közvetítéseknél és nem térhangzású a hangszóró, de a 2x 10 W-tól nem igazán lehet sokat várni...:)


Nekem c650em van, de rosszat nem igazán tudok róla mondani.

Egy hátránya van, az pedig az input lag, de nem olyan vészes, mivel nem vagyok hardcore gamer.

Bár ez az input lag, szinte minden samsungnál megvan.


Ez a modell nem tudom, hogy áll az USB-s filmlejátszással, de az enyém az mkv-n át, az aviig mindent lejátszik és még az m2ts-t is, csak egy kis trükk kell, pluszban még a DTS hangokat is kezeli.

2010. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
több pénzem nincs nagyon rá és ilyen árban jobbat nem találtam. esetleg tud valaki jobbat ennyiért?
2010. júl. 16. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy mire használnád :)
2010. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
konzolhoz kellene
2010. júl. 18. 18:33
 6/6 Fkris ***** válasza:

c550 esben jobb a Panel és többet tud,és csak kicsivel drágább.

Euronicsban pedig 15% engesdmény van ha Cetelem kártyábval vásárolsz.

Szerintem c550.

2010. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!