Az Xbox vezeték nélküli kontrollere infrás?

Figyelt kérdés
Nekem ps3-am van, de az bluetooth-os , akár 20 méterről is tudom vele irányítani. Olvastam hogy az xbox vetérlője 10 m hatótávú, így feltételezem nem bluetoth-os. Akkor milyen?
2010. júl. 14. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom nem ide tartozik amit most irok, de én is PS3 tulaj szeretnék lenni! Melyik konzolboltnál vásároltad a PS3-dat?
2010. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

2,4 GHz-es vezeték nélküli technológia, 9 méteres hatótávolsággal.


Szerintem nem infrás. Az annál sokkal megbízhatatlanabb. Szerintem ez is Bluetooth-os lesz, csak gyengébb adóval.

2010. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: én még annó 2009 elején vettem magamnak , nekem még egy 80 Gb-s ps3 "fat"-om van, én media marktban vettem, ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve, én a Console corner-t ; a konzolvilágot; valamint az 576-ot támogatom. Íme néhány link hogy tudj mazsolázni :) ---->

[link]


[link]


[link]

2010. júl. 14. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:

biztos hogy bluetooth-os

infrás lenne nem kellene senkinek..nem mindig venné a jelet

2010. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lapika ***** válasza:

Biztos, hogy nem infrás. Az infra az lézerfényt használ, ahoz folyamtos kapcsolat kell, és nagyon érzékeny az árnyékolásra. pl.: telefonok.

Valószínű rádióhullámos kütyü, és a Bluetooth-ra voksolok.

2010. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Se nem infrás se nem bluetooth-os. Valamilyen rádiójellel dolgozik mint a bluetooth, de nem ugyanaz a szabvány.
2010. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!