Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet olyant csinálni...

Hogyan lehet olyant csinálni a géppel, hogy én beállítom hogy 15 másodperc múlva fényképezzen, és úgy hogy én nem nyomom?

Figyelt kérdés
Canon PowerShot A590-es fényképezőgépről lenne szó, az a lényeg hogy én modjuk leraknám beállítva egy helyre, elémennék,eléállnék mondjuk tessómmal(közös képet szeretnénk) vigyorognánk, és ő magától XY idő után lefotózna.
2010. júl. 13. 14:54
 1/5 anonim válasza:

1. Megnyomod a FUNC SET kör alakú gombot.

2. Le/fel nyilakkal a bal oldali ikonok közül rámész arra, amin elvileg egy sima téglalap található(Az AWB szöveg alattit).

3. Ha rajta vagy, akkor a bal/jobb oldali nyilakkal a téglalap helyet egy olyat választasz, amint egy óra és egy 10-es szám van(ekkor ha elsütöd a gépet, lesz 10 másodperced). Vagy választhatod az óra C betüt majd DISP gombbal beállítasz valami más időintervallumot.

4. Legvégén újra FUNC gomb.

2010. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd meg rajta az önkioldó gombot
2010. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyant evvel nem lehet csinálni a gombot egyetlen gép se nyomja le! Van önkioldója aminél ha lenyomod a gombot akkor egy idő után elexponál. De az pld 2 vagy 10mp.És a gomb lenyomásakor állít élességet. Olyan gépnél exponálhatsz eléállva amelyiknek van beépített IR távkioldója.
2010. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok. Már válaszoltam!!
2010. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen sierült!!

első válaszoló örök hálám neked, második köszönöm már nem volt szükséges a válaszod, kedvesek vagytok:)

pussszs

2010. júl. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!