Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a pittyegést?

Figyelt kérdés
lg gs290 "cookie fresh" telefonom van, és érdekelne, h a néma üzemmódon kívül hogyan lehet elérni, h ne pittyogjon a telefon ha nyomogatom,menüket választok stb, szal ha használom, zavar ez a hang, de ha néma az üzemmód akkor meg nem csörög ha hívnak, tud valaki megoldást?köszi
2010. júl. 9. 21:03
 1/6 anonim válasza:
A legtöbb telefonnál Beállítások --> hangok -nál van.
2010. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen tudom, kerestem, de itt a hangokat megadotzt profilok szerint lehet beállítani, érintő képernyős, és ezért zavar, a régi normál nyomógombos telóimnál első körben kikapcsoltam a pittyegést, de itt nemtudom, mégcsak kattogósra se tudom átállítani, mert a használati utmutatóban egy szó ninc erről :P :S, ezért kérek segítséget

jó lenne, ha olyanok is válaszolnának majd akiknek ugyan ilyen van, de azért köszi a segítséget :)

2010. júl. 9. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan Corby van, de én a hangerőgombbal vettem le
2010. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha leveszem a hangerőt a csengetés is halk ez a problemo :) ha meg tudtam volna oldani ilyen egyszerűen megtettem volna, de köszi neked is :)
2010. júl. 9. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem találtad a telefont?


Mert ha vetted például, mondjuk a T-mobile vagy Vodafone-nál, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot, ingyen van. A forgalmazott készülékeikről tudnak pár dolgot.

2010. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldottam, mert az összes lehetséges mdot megnéztem ahol ezt állítani lehet, és ki tudtam kapcsolni, és saját magam vettem, nem pedig találtam, votl már h találtam telefont, de akkor leadtam a rendőrségen.
2010. júl. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!