Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefonnak számít a Samsung...

Jó telefonnak számít a Samsung u600?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen telefont venni csak nem tudom mennyire "okos" telefon. Ha valakinek van ilyen mobilja , lécci írja meg a tapasztalatait. és ez a samsung u 600 telónak nagy kijelós képernyoje van ?koszonom elore is
2008. nov. 13. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem lassan egy éve megvan az U600-am és maximálisan elégedett vagyok vele. Mindent tud, amit egy telefonnak tudnia kell. 2GB-og bővíthető memória, fényképet is egész mormálisat lehet csinálni vele, szép nagy kijelzővel. Az érintőgombok az elején fognak fejtörést okozni, de megszokod hamar. Én csak ajánlani tudom.
2008. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a választ . Érinto gombok ?????
2008. nov. 13. 21:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha valakinek még van tapasztalata orommel várom ám
2008. nov. 15. 22:34
 4/13 anonim válasza:
Egy éve van ilyen telefonom. Az érintő gombokat nehezen szoktam, mert sokszor megnyomom véletlenül, miközben sms-t olvasok és ezzel rögtön hívást indítok az üzenet írója felé. Két érintőgombja van a kijelzőjén. A menüje jól kezelhető, amúgy jó kis telefon. Van benne mp3, a kamerája jó minőségű képeket készít. Sajnos, az enyém most romlott el:(
2008. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
nekem 3 hónapja van és naon jo teloo sztem:) de meg kell szokni h érintőképernyős meg nem adni oan kezébe aki nem ért hozzá mert 2x csak megérinti és felhiv vkit:DxD...sztem naon joo képeket is csinál 3,2 megapixellel de én most azon töröm a fejem h lehet e bele témát rakni:DxD
2009. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most má nem azért, de miért lett a válaszom így lehúzva? :D

(1.)

2009. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem , én nem értékeltem le.
2009. febr. 12. 18:02
 8/13 anonim válasza:
Nekem több, mint 1.5 éve van U600asom. Nagyon szeretem, könnyen hozzá tudtam szokni az érintőgombjaihoz, amiből amúgy 4 van, nem kettő. :D Jó képeket készít, de ki kell ismerni a beállításait. Ennyi idő után már kicsit elhasználódott szegényke. A kijelzője kicsit megkopott, meg a csúszkája már lötyög. :( Pár hónapon belül tervezem, hogy lecserélem egy I900 Omniára. :)
2009. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Előző vagyok... amúgy megvetted a telót ?
2009. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még nem , várnom kell . Drágák most a telefonok ...
2009. febr. 15. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!