Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet egy iPhone nal...

Hogy lehet egy iPhone nal készült kép méretet meg növelni?

Figyelt kérdés

Egyenlőre azt sem tudom megnezni hogy mekkora az eredeti méret de az biztos hogy kissebb mint 2.5MB és nekem legalább 2.5MB kellene mert ez alatt sajnos nem tudom feltölteni oda ahova szeretném.

Azt tudom hogy hogyan lehet csökkenteni a méretet mert erre sűrűbben volt szükségem de most növelném.

Előre köszönöm



2019. jún. 13. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt el felejtettem hogy szeretném ezt a műveletet a telefonomon elvégezni, ha lehetséges
2019. jún. 13. 15:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Növeld a felbontását a képnek. Bármelyik képszerkesztő program képes rá. Legalábbis PC-n, telefonon nem tudom.
2019. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmented BMP formátumban (ami tömörítetlen), utána ismét tömöríted JPG-be, de csak addig, hogy a kívánt méretű legyen.

Ennek során elvileg romolhat a minőség, de gyakorlatilag nem észrevehető.

Pixelméret nem változik.


Vagy csak a pixelméretet növeled, attól is nagyobb lesz a fájlméret.


De én telefonon nem szoktam ilyenekkel kínlódni.

2019. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!