Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S5230-ra hármas hátteret hol...

S5230-ra hármas hátteret hol találok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
www.s5230.rbz.hu
2010. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csinálni szoktam, mert ritkán találok hármasat.. ja és főleg olyat ami tetszene is. :(

Szóval egyesével lementem, majd Paint-ba egymás mellé teszem a 3-at, és így kiad akkorát amekkora kell.

Nézd meg ezt az oldalt, itt kategóriánként (bal oldalt)több száz képből válogathatsz:

[link]

Innen állítottam össze magamnak is. Szóval lemented, aztán Paint-be kicsit el kell szórakozni vele. ÉS 1000 olyan képet csinálsz amilyet akarsz. Sok sikert. :)

2010. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ennél egyszerűbb is. Samsung Wallpaper Creator. Töltsd le, egyszerű kezelni.
2010. júl. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

06:53-as!!

Én vagyok a paint-es válaszoló!

Az ötleted jó, én is letöltöttem, de valahogy a telepítés első részénél mindig megállt, mert valami nem volt neki megfelelő (azt hiszem ilyesmit írt,hogy a .NET framework verzio kisebb mint 2.0). Fogalmam sincs hogy miért írja.:D


Neked meg van? Megmondanád honnan szedted le a jó verziót? Kipróbálnám azért, hogy ne a paint-tel kelljen szórakozgatnom. Köszi előre is.


Kérdező!!! Te próbálkoztál már a paint?? Sikerült?

2010. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sikerült, köszönöm:)
2010. júl. 15. 21:31
 6/7 anonim válasza:
én innen szedtem le egy csomó képet: www.samsung-s5230.weboldala.net
2010. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

gallery.mobile9.com

Nagyon jó kis oldal. Nagyon szeretem.

Tök ingyen van, regisztrálni sem kell és NO VÍRUS!!!

2010. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!