Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby telefonomon nem...

Samsung Corby telefonomon nem tudok internetezni. Mi lett elállítva rajta? :S

Figyelt kérdés
Meg pl. a Facebook Web alkalmazást sem tudom elindítani ez miatt...:S
2010. júl. 6. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már, amikor tudtál ?
2010. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem is corbym van, en se tudok rajta netezni, mert nekem ki lett kapcsolva a szolgaltatonal, mert nagyon sokba kerult.

Lehet hogy neked sincs bekapcsolva: menj a telefonszolgaltatodhoz es erdeklodd meg.

De az is lehet, hogy be kell kapcsolnod csak a telodon (elobb ezt probald ki, lehet hogy valami el lett allitva): menj a beallitasokba, es ott keresd meg azt, ahol kivalaszthatod, hogy honnan veszed a netet (pl pannon: Pannon W@P,...)


remelem segitettem

2010. júl. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi..amúgy nem, nem tudtam sose...:/
2010. júl. 12. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem. Akkor viszont életbe lép a második hozzászóló levele. Hívd fel a szolgáltatót, és kérd meg, kapcsoljanak be. Ezt biztonsági okokból is csinálják, nehogy ne tudd, hogy a mobil internet igen drága.
2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!