Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE megfagyott az Apple...

IPhone SE megfagyott az Apple logónál. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egyszer csak kikapcsolt és bekapcsolásnál Apple logótól tovább nem jut. Volt már Recovery Mode, DFU mode és itunes visszaállítás próbálva de addig jutok, jogy waiting for iphone.. ugyanúgy megfagyott.

2019. márc. 18. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Vidd be egy Apple szervizbe.
2019. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:facepalm: Vidéken nem nagyon van. OFF. Ha nincs értelmes megnyílvánulásod akkor maradj csendbe.
2019. márc. 18. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Jobban járnál, ha mégis rám hallgatnál, mert ez egy olyan probléma, amit csak a szervizben tudnak megjavítani.

Másik: Én tehetek róla, hogy vidéken laksz? Marhára nem. Írtam egy megoldást, ha neked nem tetszik, akkor így jártál, ettől függetlenül a probléma nem fog megoldódni.

További jó

2019. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez valószínűleg otthon nem javítható állapot, ha az álalad említettek nem hoznak eredményt.


Az adatkapcsolat sikertelenségét okozhatja rossz kábel is, azt még kipróbálhatod, ha van garantáltan működő másik a közelben (tölteni mindegyik tud, olyat próbálj, amivel tuti lehet adatot cserélni is). Ha ez nem működik, akkor csak a szervíz marad.

2019. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom, a kérdező nem akarja elfogadni a tényt, hogy ilyenkor szervizbe kell vinni a telefont.
2019. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem távszerviz, te pedig nem értesz a telefonok alaplapjának hardveres javításához, ami fórumon keresztül nem megoldható, illetve nem tanítható meg egy laikusnak.

Ha tudnád miről beszélek, akkor nem itt kérdeznél, hanem máris izzítanád otthon a BGA-forrasztóállomásod és kapnád szét a telefont.


"Ha nincs értelmes megnyílvánulásod akkor maradj csendbe."

Ezt ugyan nem nekem írtad, de nekem fáj a magyar nyelv meggyalázása, miután az értelmes "megnyilvánulás" rövid i betű. Azaz inkább maradtál volna csendben (nem csendbe)!

2019. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!