Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50-65 ezer közötti kategóriába...

50-65 ezer közötti kategóriában melyik telót ajánlanátok? Xiaomi Mi A2 vagy Lite; Redmi note 5 vagy 6 esetleg Huawei P Smart? Vagy más?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

A2, vagy a Lite nagyon jó mobil az Android One miatt elsősorban. Gyorsabban, vélhetően több ideig fog frissítéseket kapni, mint az árkategóriájában lévő más mobilok.

Az A2 teljesítményben, kamerában, illetve kijelzőben jobban teljesít. Ellenben a "kis tesója" akkuban veri, illetve van jack csatlakozója.

2019. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Xiaomi Redmi Note 6 Pro-t venném a hejedben. Nekem az van és én csak pozitív véleménnyel vagyok iránta.

Egyik haverom A2-t vett, a stock android miatt sokkal rosszabb a kezelő felülete mint a Note 6 Pro MIUI-nak.

2019. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!