Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találom a legjobb MP3-as...

Hol találom a legjobb MP3-as csengőhangokat?

Figyelt kérdés
2007. dec. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Fura kérdés, az biztos.

Tehát: az Mp3 nem egy csengőhang, hanem egy tömörített hang szabvány. Bármelyik Mp3 zenét be tudod állítani csengőhangnak.

Ezeket onnan töltheted le ,ahonnan a többi zenét álltalában, torrent, warez, zenekarok honlapjai, vagy ha sok pénzed van akkor vannak fizetős oldalak is, de nekem még nem volt dolgom ilyennel, úgyhogy ilyet nem tudok ajánlani.

2007. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
hogyha van madzagod vagy blútúszod a géped és a telód között, akkor a gépeden találod a legjobb csengőhangokat ;)
2008. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon rengeteg csengőhang, háttérkép és téma van.

Ha nem akarsz regisztrálni, nem muszáj, de akkor kb. 20 letöltés után kiírja, hogy nem enged többet.

Én regisztráltam, és már rengeteg dolgot letöltöttem, teljesen ingyen!

Nagyon jó oldal!

2009. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt nézd meg:


[link]


Nem kell regelni, korlátlanul tudsz tölteni a közel kétezer mp3 csengőhangból. Ha nincs fent amit keresel, kérheted, pár napon belül felteszik.

2010. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!