Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 hete vettem egy Blackberry...

3 hete vettem egy Blackberry 8520as készüléket. Az akksiját minden nap töltöm, egy napot sem bír ki töltés nélkül. Ez normális a blackberryknél?

Figyelt kérdés
Azt hittem, az elején azért van mert sokat nyomogattam, de most már nem... és így is minden nap töltöm...
2010. jún. 29. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
újonnan vetted? Én 4 hónapja vettem újonnan egy 9700 Bold-ot és nagyon kellemeset csalódtam, mert a nagy kijelzője mellett 7-8 napot kibír az aksi. Nagyon meg vagyok elégedve vele.
2010. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

dehogy normális!! vidd vissza .garanciában kicserélik..

nekem is blackberry-m van 8100- s ha sokat van használva is simán kibír 4-5 napot.

2010. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, újonnan vettem a Technet-től... úgy kaptam meg a telót, hogy teljesen le volt merítve az akksija... kicsit beparáztam mert nem kapcsolódott be a teló :D de feltettem a töltőre és elindult... ez is furi nekem, hogy teljesen lemerítve kapok egy új telót... írtam nekik, és azt írták, hogy vigyem a szervízbe... De a jótállási papíron meg kis betűkkel rajta van, hogy A készülék tartozékaira illetve akksijára nem vállalnak garanciát.... marha jó. nem tudom mit csináljak :D megvettem jó drágán és pluszba még vegyek egy új akksit hozzá... wáááh...
2010. jún. 29. 13:37
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Én megtanultam, hogy telefont csak normális, megbízható, neves helyről veszünk. Fizetek inkább 10 ezerrel többet, de nem ér ilyen kellemetlenség, mint mit téged ért. Az az akksi valszeg nem mai darab, csak jó állapotba maradt meg. Sokmindent nem tudsz csinálni. Veszel egy másikat. Legközelebb nézz körül máshol, fizess picit többet, és nem lesz gondod. Soha ne az árat néz. Nekem is lett volna olcsóbban 12 ezerrel hd2, de inkább választottam a speedshopot, és nem is volt gond a garival. Ez csak 1 jótanács részemről.
2010. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!!! Csak az a gond, hogy három webáruházban is megkérdeztem... és mindenhol csak bontott dobozban árulták... ami gondolom azt jelenti, hogy már használták egy kicsit... A speedshopban is csak bontott dobozban volt :S
2010. júl. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!