Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Balatonfüreden hol van kódolat...

Balatonfüreden hol van kódolatlan wifi?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy pl. kiülök valahova egy padra és a környéken valakinek van wifi routere és nem kódolta le; és így én tudnék netezni a telefonomról.

(Lehet, hogy nem jó helyre tettem a kérdést, bocsi:$)


2010. jún. 27. 17:16
 1/8 anonim válasza:
33%
Ne lopd a netet bazzeg!
2010. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem én tehetek róla, hogy vannak olyan sötét emberek, akik nem védik le jelszóval -.- :D
2010. jún. 28. 12:49
 3/8 bp1985 ***** válasza:
100%
Füredet nem ismerem, de lakótelepen mindig találsz 1-2 embert, aki nem jelszavazza le. múgy meg ott is tuti vannak hotspotok. Pl meki, ömv kút, agip kút, stb. Ilyen helyeken kell megnézni.
2010. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi ^^ ment a zöld :)
2010. júl. 1. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
manapság már szinte mindenhol van wifi ezeknek néhány zálakéka kódolatlan. de ha azért kell hogy a telefonodon netez miért nem veszel otthonra wifis routert ?
2010. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem otthonra kell. Nyaralni megyünk... de nem akarok én mindennap a neten lógni, csak legalább egyszer felnézni az 1 hét alatt.
2010. júl. 1. 19:07
 7/8 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok, Hol találtál végül kapcsolatot?
2010. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A Tagore sétányon lehet találni... bár nekem nem nagyon akart tölteni... :/

[link]

2010. júl. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!