Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig bírja egy érintők...

Mennyi ideig bírja egy érintőképernyős teló?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

2éve van ájfon 3g-m semmi baja,tökéletes.

pedig már esett,úszott...szal imádat van:D

2010. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
első vagyok az LG,SAMSUNK szar.
2010. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
remélem két évig legalább :)
2010. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

ájfon egy egy sznoboknak való fos. :)

hajrá samsung.

2010. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz... A Samsung nem rossz telefon.. (Itt gyorsan megjegyzem, hogy nem az alsókategóriás készülékekről beszélek...)


A 19:49-es nek meg lenne egy kérdésem... Miért állítod azt, hogy rossz az LG, valamint a Samsung? Netán már használtál is ilyen típusú telefonokat, vagy csak a mások által kapott tapasztalatokról beszélsz... És ha használtál ilyen típusúakat, akkor kérlek írd ide... Mert igenis fontos, hogy egy alsó, közép vagy felsőkategóriás készüléket használtál...

A válaszodat kíváncsian várom...

2010. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia,igen használtam.(első vagyok)

samsung:Samsung GT-S5230

LG:LG GM730


Samsung enyém volt ,LG testvéremmé.

Igazából úgy egy évig(egyszer sem ejtettem el meg semmi)egész jó volt aztán egyre kevésbé érzékelős..

kb uez a tesómnál is..mivel azok nem annyira érintés hanem nyomásérzékelősek vagynem tudom legalábbis Iphonehoz képest sehol sincsenek.

És nem tom melyk válaszoló,attól hogy te csoró vagy nem kell lesznobozni azokat akik megvehetik az ájfont mert igenis tökjó:)

Sony Ericsonjaimból is jó pár volt,azokkal semmi gondom nem volt.

Apámnak HTC érintőse van és elég jól birja de csak 1 éves kb..

de az osztályomból is elég sok mindenkinek samsunga meg LG-je van és nem feltétlenül örülnek a választásnak.

2010. jún. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy leírtad a telefon típusait.. Hát igen, ez a Samsung úgymond "tömeg gyártmány", mivel a legtöbb embernek ilyenje van.. Gondolom azért, mivel erről váltottál át egy Iphon-ra, jogosan van meg ez a véleményed a Samsung-ról, amit nem is csodálok ezesetben..

Az LG meg nem néz ki, annyira rosszul tudásilag.. Majdnem olyan, mint egy Samsung Omnia i900.. Gondolom ott a windows-os op. rendszer nem jött be..

Igazából a kijelzőről meg annyit, hogy rezisztív (tehát nyomás érzékelős) mind a két telefonnál.. Az Iphone-nak meg kapacitív (érintés érzékeny) kijelzője van.. Természetesen a kettő között ég és föld a különbség és ezzel szemben is sokkal jobb az Iphone..

Az LG terén nem tudom, hogy milyen a felsőkategóriás készülékei..

De a Samsung-nak viszont a felsőkategóriás készülékei közül néhány akár versenybe is szállhatna az Iphone-nal..

De szerintem, hogy ha nem lett volna kitalálva az Iphona, akkor a többi telefongyár sem tartana ilyen jól az érintőképernyős telefonok terén..

Amúgy én egy Samsung Omnia I8910 (Omnia HD)- t használok és eddig semmi baja pedig ez az első Samsung-om.. Lényegében azért kérdeztem tehát a használt Samsung és LG típusait, hogy milyen képet is alkossak a készülékekről, hogy milyenről váltottál Iphone-ra..

Végszó: Ez a fajta Samsung és LG össze sem hasonlítható az Iphone tudásával...

2010. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
U.i.: Nem gépről írtam, így elnézést az apróbb helyesírási hibákért...
2010. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szivesen.tényleg a legnagyobb baj az velük,hogy egyre kevésbé érzékelősek.a tudás most nem a kérdéshez tartozik,de iphone elég okos,viszont van pár hiányossága,amiket elvileg az eddig látott 4Gben már orvosolva vannak.
2010. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!