Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung S5620 Monte-t...

Egy Samsung S5620 Monte-t szeretnék kapni de, apukám kételkedik bennem hogy összetöröm vagy ijesni. Pedig mondtam neki hogy vigyázni fogok rá. Hogyan győzzem meg hogy kaphassak egy ijen telefont?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Apukád valószínűleg jól ismer. Ne akard meggyőzni. Fogadd el, hogy nem kapsz ilyet. Válassz inkább olcsóbb telefont.
2010. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem már 6éve ugyan az van. abban az időben 15.000-ért vettük használtan. semmi baja, csak egy kicsit rossz a joystick, de amikor megvettük akkor is rossz volt az. most szeretnék egy nagyobb értéküt kérni. meg is kapnám, mert én vigyázok a cuccaimra általában, csak a PÉNZ... az a kib*szott PÉNZ! Útálom! Úgy volt hogy bérmálásra kapom, de még most sincs meg, tudom hogyha lenne pénzünk megkapnám dehát... :/ mind1


Na visszatérve.

Szerintem te is kérj egy kisebb értékű telót és ha vigyázol rá akkor láthatja apukád hogy nincs mitől tartani, megveheti neked.

2010. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Emígy szerinem apukád ismer téged, ő tudja, hogy mennyire vigyáznál rá, ha pedig tényleg vigyáznál rá, akkor valószínűleg nem ez az oka. [hogy álltok anyagilag? A mostani telódat mikor kaptad?]

Esetleg mondd meg neki, hogy akkor saját pénzből vennéd meg! :)

2010. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondd azt neki h törésálló :P jobbat nem tudok
2010. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos kérdést!!!
2010. jún. 24. 15:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam a sok hasznos választ!!!
2010. jún. 24. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!