Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meliyk éri meg jobban a Sony...

Meliyk éri meg jobban a Sony Ericsson szalagkábel vagy egy használt telefon?

Figyelt kérdés

2 és fél év után elment a képernyőm. Szédszettem és láttam, hogy szalagkábel hibás:(

Nézegettem mindenhol a szalagkábelt de a legolcsóbb is 3000Ft. A használt SE W300i pedig 6000Ft.

Szerintetek megéri venni egy szalagkábelt vagy vegyek egy hasznát W300i-t?

A SE W300i-t mennyiért lehetne használtan vagy újonnan megvenni és hol?


2010. jún. 23. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a használt mobil boltok,a neten ne igen üzletelj,nem biztos,hogy azt kapod,amit kinéztél magadnak(lehet,hogy hibásat kapsz,és nem próbálhatod ki.)

Vegyél egy használt telefont..

GYMS megyében ismerek csak használtmobil boltot..Áki Mobil,Csorna.:)

2010. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én másik telót vennék, nézz be egy használt mobil üzletbe a környékeden, vagy vatera

[link]

2010. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
természetesen ha vaterán keresgélsz és találsz megfelelőt, személyesen vedd át a telót, így ki tudod próbálni.
2010. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!